Meist

Asutatud 2023

Tere tulemast meie pereettevõttesse, kus tutvustame hoolikalt valitud Portugali veine, mis on valmistatud armastuse ja kirglikkusega.

Mis inspireeris meid looma oma pereettevõtte, oli soov tuua Eesti turule kvaliteetseid Portugali veine, mida siin seni napib. Meie väike valik on hoolikalt kureeritud, sest soovime pakkuda vaid neid veine, mida me ka ise naudime.

Meie eesmärk on esindada väikeseid veinimeistreid, kelle tooted kõnetavad meie südameid ning kannavad edasi traditsiooni ja käsitöö kvaliteeti.

Kvaliteet mängib meie ettevõtte tegevuses keskset rolli. Enne veinide valimist meie valikusse, käime Portugalis isiklikult, et valida välja ainult parimad ja maitsvaimad veinid. Käime läbi hoolika maitsetesti, et tagada, et iga vein, mida meie valikusse lisame, vastaks meie kõrgetele standarditele.

Meie pere taust ja kultuur mõjutavad meie äritegevust ja klienditeenindust läbi avatuse, aususe ja sooja vastuvõtu. Meie eelistatud Portugali veinipiirkonnaks on Alentejo, sest see piirkond pakub mitmekesiseid maitseid ja kvaliteetseid veine, mis meie arvates sobivad suurepäraselt meie klientide maitsemeeltega.

Meie pereettevõte soovib panustada ka kohalikku kogukonda ja kultuurivahetusse. Meie eesmärk on aidata kaasa väikeste veinimeistrite tuntuse kasvule ja tutvustada nende loomingut Eestis. Me usume, et igal veinil on oma lugu ja meil on hea meel neid lugusid jagada ning oma klientidele tutvustada.

Tänan,et panustate meie väikesesse vinoteeki.

Alvaro & Tea perega

Missioon

Meie eesmärk on esindada väikeseid veinimeistreid, kelle tooted kõnetavad meie südameid ning kannavad edasi traditsiooni ja käsitöö kvaliteeti.

Visioon

Meie Visioon on inspireerida ja harida, tuues käsitööveine rohkematesse kodudesse ja südametesse, säilitades ja edendades sellega traditsioonilise veinivalmistamise pärandit.

Väärtused